Obchůdek s pomůckami Objednané programy

ANIMALFEST

Každoročně se do rukou lidí dostává velké množství zraněných, nemocných, vyčerpaných, nevyspělých nebo jinak handicapovaných volně žijících živočichů. Aby mohli být takovíto živočichové vyléčeni a opět navráceni do volné přírody, o to se starají stanice pro handicapované živočichy.

Cílem záchranných stanic je poskytovat pomoc zraněným a ohroženým živočichům, zajistit jim odborné ošetření, rekonvalescenci a potřebnou rehabilitaci. Prioritou je návrat jedinců zpět do přírody. V druhém případě zabezpečení důstojných podmínek pro jejich dožití ve stanici.

Národní síť stanic pro handicapované živočichy je unikátním projektem, který se pod patronací Českého svazu ochránců přírody tvoří od roku 1997. V současné době ji tvoří 23 členských a 6 přidružených stanic, jejichž působnost pokrývá celou Českou republiku, jak se můžete přesvědčit na mapě stanic.

Tímto festivalem chceme přispět nejbližším stanicím ke kvalitnější péči o zraněné a ohrožené živočichy.

Minulé ročníky 2001-2018 podpořili:

Sto zvířat, vypsaná fiXa, Xavier Baumaxa, Prago Union, Xindl X, Khoiba, Mňága a Žďorp, -123 minut, Priessnitz, Skyline, Laura a její tygři, Znouzectnost, Krucipüsk, Jolly Joker a PBU, Čankišou, Walk choc ice, Volant, E!E, N.V.Ú., O.T.K., Houpací koně, Michal Hrůza, Honza Křížek, The Chancers, Ready Kirken, Miou Miou, Khoiba, Chocolate jesus, Budoár staré dámy, Poletíme?, Věc Makropulos, Photolab, Ýmo mihai, Mlask, Ptáci, Troska z moska, Bosk, Kyx orchestra, Burác, Spiknutí, Posmrtné zkušenosti, Double Bubble, Frontal culos, Haiku, Nebula, Volnost, Drum for fun, Corpulent provocateur, Slamer Banger, Funktomass, Poupata, dívčí pěvecký sbor Gaudium a U Merkura sound system.

DĚKUJEME MOC.

Fotky_Animalfest_2017_Jiří Sejkora

Fotky